BİZ KİMİZ

Profesyonel Görüntü Sistemleri olarak Türkiye’deki bilgi teknolojileri sektöründe öncü firmayız. Öncü firmayız diyoruz çünkü biz bir ürünü yurtdışından gelip yerleştirilmesinden servisine kadar yalnızca seyreden tedarikçi bir firma değil, üreten Dünya’ da ortaya çıkan en yeni teknolojilerin ülkemizde kullanıma sunulması yanında elektronik sektöründe yerli üretimler de yapan bir markayız ve ürünlerimizle verimli, uygun fiyatlarla ve en yeni teknolojileri içeren sistemleri sunmaktayız.

Firmamız özel sektör ve kamusal alanda ülkemizin ilerlemesi ve gelişmiş ülkeler arasında yer alması için gerekli olan teknolojik sistemlerini kullanmaktadır.

Biz de bu noktada en sürekli en doğru çözümü bütün açıklığı ile paylaşarak, çözümlerinde en üst seviyeyi yakalamak ve uzun yıllar sorunsuz çalışma becerisi için personelimize, yurt dışı ve yurt içi seminerlerinde eğitimler aldık Almanya Zeiss, Japonya Goto firmasını kapsayan sınırları içinde çalışarak Know How’ımızı oluşturduk. Şirketimizi sürekli yenilenen Ar-Ge çalışmalarımızla konsept oluşturduk. Profesyonel görüntü sistemleri, inovasyon, kalite ve güveni birleştiren teknolojiler sunmaktadır. Firmamız, Profesyonel görüntü sistemleri konusuna odaklanmış uzman ekibiyle AR-GE sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmektedir. Biz kesinlikle herhangi bir ürünü pasif bir şekilde izleyen tedarikçi ya da sembolik bir işletme değiliz. Üretiminden sunumuna, yazılımından servisine kadar her bir vidasında emeği olan, planlayan üreten ekibiz. Özellikle fisheye konusunda bütün muadillerinden daha üstün özellikli göz alıcı konseptte hatta takipte örnek ürünlerle markalar sunmaktayız.

Ayrıca firmamız, konusunda uzman, dünyanın önde gelen üreticileri ile Bilişim sektörüne yön verecek adımlar atmayı firma hedefi olarak belirlemiştir. Bu konuda Amerikan Ott- Planetaryumla daha şimdiden 3 ortak animasyon filmi (Uzaydaki Şekiller, Evrenin Boyutları, Kırmızıdan Daha Kırmızı Maviden Daha Mavi) ürettik. Ayrıca bunların yanında tamamen yerli olan animasyon filmleri (20. Yılında Hubble Uzay Teleskopu, Evrenin Saati, Hubble Görevi, Karpuz Mevsimi ve Cacabey Mederesesi) ürettik. Bütün bunlara ek NASA ile ortak çalışmamız olan animasyon fulldome (IYA Dome) filmi de üretmiş bulunmaktayız. Oldukça kaliteli yerli yazılımlarımız dâhil bizde varız değil biz de örnek olan bir konseptle varız.

Astropark, Cacabey Planetaryum markasıdır. Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge,      fulldome eğitim alanlarında hızla gelişme kat eden Cacabey Planetaryum ilk markasını Astropark ile kurdu.